בחר קטגוריה סוג התמחות תת קטגוריה איזור ישוב
בחר קטגוריהselect
סוג התמחותselect
תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

דירות דיסקרטיות לפי שעה

העיר הצפונית הינה פנינה היסטורית, היא שילוב מרתק בין מזרח ומערב, עבר והווה. עכו, בירת הגליל המערבי, שוכנת לחופיו הקסומים של הים התיכון , בחלקו הצפוני של מפרץ חיפה. העיר שופעת אטרקציות ואתרים היסטוריים ייחודיים, אשר מציבים אותה במיקום מרכזי במפת התיירות של מדינת ישראל ומהווים אבן שואבת ליותר ממיליון תיירים בשנה. עכו, אחת ממאה פלאי תבל, נבחרה בשנת 2001 על ידי אונסקו כעיר המשמרת את המורשת התרבותית העולמית.

בשנת 1935 נוסדה נהריה והחלה ההתיישבות היהודית במקום. שתי המשפחות הראשונות אשר הקימו משקים היו משפחות פאוקר ודוייטש דיין. הגרעין הראשון שנענה לקריאה לבניית הישוב החדש בא מקרב יוצאי גרמניה שהגיעו ארצה בגל העלייה החמישית. הם עסקו בחקלאות, אף שלרובם לא היה מושג כלשהו בעבודות האדמה, אולם ההתמדה והרצון העז להצליח הביאו לכך שהתוצרת החקלאית של נהריה זכתה במוניטין רב.

מידע חשוב על דירות דיסקרטיות בנהריה ועכו
עכו ונהריה מזמינות אתכם להשכיר דירות דיסקרטיות באתר תן בראש בנהריה ועכו וליהנות מכמה שעות של נופש השונה במשמעותו ובתכליתו, העיר עכו היא אחת מערי הנמל העתיקות בארץ, אשר מציעה שפע של אטרקציות מכל השווקים, הנופים, האוכלוסייה המעורבת אשר מביאה אתה צבעים אחרים, האוכל הנהדר, מקומות הבילוי ובעיקר הדירות הדיסקרטיות הנפלאות שלא תרצו ממש לעזוב אותן מרגע שתגיעו אליהן... דירות דיסקרטיות נהריה ועכו גובלות בשכונות פרטיות, כך שתוכלו אף ליהנות מאווירה כפרית שקטה ומהנה במיוחד ובמקביל, לא תצטרכו לוותר על מרכזי הקניות ועל הבילויים אשר ממתינים לכם שם במרחק פסיעה קלה, ממש קרוב. בנוף לכך, כל אזור עכו ונהריה מציע לכם המון מרכזי בילוי פארקים, חופי רחצה מסודרים, אתרי בילוי נהדרים ומה שנפלא בזה שהכל ממש קרוב האחד לשני, לא תצטרכו לנסוע יותר מדי, תוכלו אף להשתמש בתחבורה ציבורית כמוניות למשל.

הטרנד של דירות דיסקרטיות בנהריה ועכו והיכולת של לשלם רק עבור כמה שעות תפס יותר ויותר אנשים בעת האחרונה, לקבל את המקסימום במחיר מינימלי, תודו שזה מאוד מפתה, ולכן בעיקר מרבית הזוגות הרומנטיים משתמשים בדירות אלו ומרבים לפקוד אותן שוב ושוב כל אימת שמזדמן להם.
  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס
  • יפתי הכל לאישה