בחר קטגוריה סוג התמחות תת קטגוריה איזור ישוב
בחר קטגוריהselect
סוג התמחותselect
תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect

לי פולובינציק

תל אביב
שתפו -
מלאו את הפרטים מטה וניצור עמכם קשר בהקדם. תודה
:
:
:
:
:
Open the calendarOpen the time view
:
Open the calendarOpen the time view
:
...Loading...
מלאו את פרטיכם מטה וקבלו הצעות מחיר ללופט המושלם עבורכם, ללא מאמץ.
Open the calendar
...Loading...

איזור: מרכז

ישוב: תל אביב

כתובת: תל אביב

טלפון:

איש קשר: לי פולובינציק

מידע כללי:

מומלץ להתייעץ עם עורכת דין פולובינציק בנוגע לשירותים משפטיים שונים. עורכת דין פולובינציק סיימה את לימודיה במכללת שערי משפט בהוד השרון בשנת 2014 בממוצע ציונים של 80 פלוס, אך עוד קודם לכן למדה גם במכללה למנהל בראשון לציון במשך כשנתיים. הידע האקדמי הרחב של עורכת דין פולובינציק משרת לקוחות במגזר העסקי, הפרטי והציבורי והוא מסייע לה גם בהתמודדות יום יומית עם דרישות בתי המשפט בישראל.

מלבד האמור לעיל, מומלץ ליצור קשר עם עורכת דין פולובינציק גם על מנת להתרשם מהידע המקצועי שלה. בין השנים 2008-2010 הועסקה פולובינציק כאחראית משמרת במסעדת "מסה" ושם פיתחה יחסי אנוש מעולים, יכולת ניהול של עובדים ויכולת להתמודד עם לחצים רבים ולוח זמנים צפוף. ארגז הכלים של עורכת דין פולובינציק עומד לרשות לקוחות שזקוקים לסיוע משפטי שוטף ולכל מי שרוצה לקבל המלצות על התמודדות יעילה עם תביעות אזרחיות.

מאז הלימודים ועד היום מנהלת עורכת דין לי פולובינציק מכון ספא מצליח בתל אביב. התפקיד דורש ממנה מלבד יכולת ניהולית גבוהה, גם אחריות בניהול הכספים והדוחות של הספא. היא עוסקת בפרסום ממוקד של המקום, בשיווק באמצעי התקשורת ובהנעת לקוחות לפעולה. עורכת דין פולובינציק פוגשת על בסיס קבוע את קשיי המגזר העסקי והעצמאי בישראל, אך היא מגייסת את הניסיון שעומד לרשותה על מנת להתפתח גם ברמה המקצועית.

למה לפנות לעורכת דין פולובינציק?
כל ההמלצות שיש על עורכת דין לי פולובינציק מעידות על כך שמדובר על אשת מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. אם זה לא מספיק, ניתן להתרשם מהרקע שלה כדי לחוש רמה גבוהה יותר של ביטחון. מתוך קורות החיים שלה אפשר ללמוד על השירות הצבאי המשמעותי שעברה בחיל האוויר, על הממוצע הגבוה של הבגרויות בתיכון "אליאנס" ועל חוות הדעת החיובית שקיבלה ממנהלים בכירים לאורך הקריירה.

לסיכום, מומלץ ליצור קשר עם עורכת דין לי פולובינצ'יק ולתאם מולה שירות משפטי מקיף. אפשר לעשות זאת כבר עכשיו, להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים ולהתמודד עם כל סוגיה משפטית קיימת.

:
:
:
:
...Loading...
סוג טיפול תיאור מחיר הערות